Tester oprogramowania

My nie wiemy co to nuda… Jesteśmy młodą spółką tworzącą i rozwijającą własne systemy informatyczne. Projektujemy autorskie rozwiązania obejmujące Indoor Navigation, Network Access Control oraz IT Infrastructure Management. Jeśli i Tobie wyzwania jedzą z ręki, lubisz się uczyć i marzysz o ciekawej pracy to zapraszamy do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie testów funkcjonalnych, integracyjnych, akceptacyjnych
  • Tworzenie przypadków testowych dokumentacji i raportów błędów w oparciu o przedstawione wymagania
  • Przygotowywanie środowisk testowych
  • Dbanie o porządek środowiska testowego oraz produkcyjnych
  • Współpraca z Administratorem serwerów w zakresie konfiguracji oraz przygotowania środowisk

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień testowania oprogramowania
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość GIT
  • Podstawowa znajomość technologii bazodanowych MariaDB
  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość:

  • Narzędzi programistycznych
  • Przynajmniej jednego z języków programowania: PHP, Java Script
  • Znajomość przynajmniej jednego narzędzia do automatyzacji testów: Selenium, Jenkins, GerritCode Review

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt b2b
  • Udział w tworzeniu innowacyjnego projektu IT
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną, pełną nowych i ciekawych wyzwań pracę wśród profesjonalistów
  • Możliwość dostosowania czasu pracy do indywidualnych uwarunkowań i preferencji
  • Nielimitowany dostęp do kawy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny na adres: praca@scan-it.pl
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Do przesłanych dokumentów prosimy o dołączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883.

Polski